Wsparcie Techniczne IdoSell (IAI) - IdoMods.pl

Integracje IdoSell

Wykonujemy Integracje z kurierami oraz operatorami płatności

Z perspektywy sklepu internetowego, integracja z kurierami i operatorami płatności jest podstawą dla właściwej realizacji zamówień. Dodając kolejne metody płatności umożliwiasz klientom wygodne regulowanie należności za zamówienia.
Nowe sposoby dostawy pozwolą klientom odbierać zamówienia oraz realizować zwroty szybko i wygodnie.
Kontakt

Zintegrujemy Twój sklep internetowy z kurierami, firmami fullfillmentowymi i brokerskimi

IdoSell zapewnia od ręki możliwość integracji z wybranymi kurierami, brokerami i firmami fullfilment. Wybrane podmioty, spełniające te same standardy w zakresie wymiany informacji są w stanie rozpocząć współpracę i wymieniać wszystkie niezbędne informacje we właściwym czasie. Należą do nich najpopularniejsze firmy przewozowe
Jeśli chcesz zapewniać najlepszy dostęp do swoich produktów, na pewno weźmiesz pod uwagę współpracę z kolejnymi przewoźnikami, przy czym wykonanie integracji nie będzie już takie proste. Na szczęście mamy w tym doświadczenie, poznaliśmy różne przypadki, dzięki którym możemy zintegrować sklep internetowy z kurierami, brokerami i fullfillmentami, których domyślnie nie obsługuje panel IdoSell.

Nie możesz zapominać, że IdoSell to Polska platforma sprzedażowa, skupiająca się głównie na sklepach działających w Polsce, dlatego kurierzy zagraniczni nie będą w większości dostępni domyślnie. Wyjątkiem będą duże, międzynarodowe firmy, działające również w Polsce.

Przewoźnicy zintegrowani z IdoSell przez IdoMods:

Integracja firm kurierskich ze sklepami opartymi na platformie IdoSell to druga strona medalu i szansa dla tych firm na zdobycie nowych klientów. Nie ma wątpliwości, że IdoSell to gigant, z którego usług korzysta wiele sklepów internetowych, zarówno małych jak i tych, które w swojej branży są liderem. Gotowość do rozpoczęcia współpracy z dowolnym z nich to absolutny must-have dla każdego przewoźnika, który stawia na rozwój. IdoMods kieruje swoją ofertę integracji z IdoSell również do firm kurierskich oraz logistycznych.

IdoMods </>

Integrujemy sklepy internetowe z operatorami płatności

Jak już wspominaliśmy, zwiększenie liczby dostępnych sposobów płatności ułatwia klientom zakupy w Twoim sklepie i świadczy o profesjonalnym podejściu, nastawionym na rozwój. IdoSell stale powiększa wybór operatorów płatności, z którymi można nawiązać współpracę po wykonaniu podstawowej synchronizacji, jednak wybiera ich według własnego uznania, dlatego jest szansa, że dla wybranego przez Ciebie operatora będzie niezbędna integracja.
IdoMods świadczy usługi integracji sklepów internetowych z dowolnymi operatorami płatności.
W przypadku sklepu internetowego sprzedającego poza granicami kraju również warto zadbać o zróżnicowane sposoby płatności, dlatego polecamy korzystanie z usług operatorów lokalnych, działających w danym kraju. Cel takiego działania jest dokładnie taki sam, jak w przypadku sklepów Polskich - wyjście naprzeciw potrzeb klientów.

Zostaw na siebie namiar!

cloud-synccartearthbullhorncrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram