Wsparcie Techniczne IdoSell (IAI) - IdoMods.pl

Szablony IdoSell

Wyróżnij się - zamów indywidualny projekt graficzny dla Twojego sklepu internetowego

Oferujemy unikatowe szablony dla sklepów internetowych, działających na platformie IdoSell. Wykonywane przez nas maski graficzne zawsze są projektowane w oparciu o cechy charakterystyczne branży, dla której je przygotowujemy oraz indywidualne potrzeby klienta. Dzięki temu pomożemy Ci przedstawić swoją ofertę w bardziej atrakcyjny dla odbiorców sposób. Spersonalizowany szablon dla Twojego sklepu to szansa, by wyróżnić się na tle konkurencji i pokazać klientom, że naprawdę rozumiesz, czego u Ciebie szukają. Oryginalny design to jednak nie wszystko. Czy wiesz, dlaczego Twoją maskę powinni przygotować profesjonaliści z dużym doświadczeniem?

Oferujemy autorskie dodatki JS/HTML - dostosujemy sklep do Twojej wizji wykorzystując Open SaaS

Dzięki możliwości dodawania własnych modułów do szablonu sklepu działającego na platformie IdoSell, nadamy Twojemu sklepowi internetowemu ciekawszy wygląd a przede wszystkim - przydatne funkcjonalności. Zobacz jak dodatki od IdoMods mogą odmienić Twój sklep:

Ramki rekomendacji produktowych

Możliwe do wstawienia w dowolnym miejscu Twojego sklepu sekcje, z pomocą których zaproponujesz klientom wybrane przez siebie produkty. Dzięki temu zwiększysz szansę na zakup nawet, jeśli nie masz aktualnie tego produktu, którego szukali klienci, ponieważ wyświetlone zostaną produkty zamienne zamiast pustej strony. Oprócz tego, dzięki takim ramkom można polecać produkty pasujące do tych, które klient ogląda (tzw cross-selling). Często możliwość zakupienia kilku powiązanych ze sobą produktów w jednym zamówieniu jest powodem podjęcia decyzji o zakupie, której nie byłoby w przypadku tych samych produktów pojedynczo. Kolejnym przykładem zastosowania boxów produktowych jest polecanie produktów odpowiadających tematyce wpisu blogowego, w którym je umieścisz. Dzięki temu nie tylko zaproponujesz czytelnikowi rozwiązanie jego problemu, ale również wskażesz produkty, które najlepiej sprawdzą się w tym celu.

Nakładki na szablon sklepu

Bezinwazyjne rozwiązanie, dzięki któremu wprowadzisz kosmetyczne zmiany do szablonu swojego sklepu. W ten sposób nie musisz zlecać przygotowania indywidualnego szablonu i uzyskasz planowany efekt bez utraty gwarancji aktualności szablonu STANDARD
cloud-synccartearthbullhorncrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram